Restaurace

Restaurace Zlatý Kohout

Pytloun Grand Hotel Imperial / Liberec


Restaurace Zlatý Kohout se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny - naším záměrem je ráno nakoupit a přes den prodat.

Zlatý Kohout je umístěn ve stylových prostorách Pytloun Grand Hotelu Imperial **** v centru Liberce s moderním a ojedinělým designem.

Více


Restaurace 

Pytloun Hotel Liberec 

Vážení hosté, omlouváme se, ale restaurace momentálně prochází rekonstrukcí. Probíhají proto pouze snídaně. 

V restaurace připravujeme nejen tradiční česká jídla ale i business snídaně či polední obědová menu a domácí dezerty. Pro děti je k dispozici venkovní dětské hřiště s trampolínou, houpačkou a dalšími atrakcemi. Restaurace je nekuřácká.

Prostředí restaurace je mimo jiné ideální pro svatební hostiny, rauty, firemní večírky, bankety či obchodní jednání.

Více


Restaurace Rýžoviště

Pytloun Wellness Hotel Harrachov


Hotelová restaurace se nachází ve třetím patře Pytloun Wellness Hotelu Harrachov****.

Restaurace nabízí kvalitní českou a mezinárodní kuchyni, pizzu, čerstvé domácí dezerty, domácí pekárnu.

Její příjemné prostředí a atmosféra jsou vhodné pro svatební hostiny, rauty, firemní večírky, bankety, koktejly, reklamní akce podniků a institucí, obchodní jednání.

Více


Restaurace Místo

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn / Krušné hory


Restaurace nabízí jak českou tak i mezinárodní kuchyni. Zakládáme si na čerstvých místních surovinách a kvalitní přípravě. Nabídku pro Vás často obměňujeme a věříme, že pro Vás bude vždy zajímavá, a že si u nás vždy pochutnáte.

Nabízíme také možnost si restauraci pronajmout. Je vhodná jak pro privátní oslavy (svatební hostiny, oslavy narozenin a jubilea) tak i na firemní prezentace či školení.

Více


Restaurace Chateau Ctěnice

Pytloun Chateau Hotel Ctěnice / Praha - Vinoř

 

Restaurace Pytloun Chateau Hotelu Ctěnice nabízí moderní špičkovou gastronomii. Můžete ochutnat českou i mezinárodní kuchyni. Spolu s vynikajícím jídlem nabízí také bohatý výběr českých, moravských i zahraničních vín.

Hotelová terasa nabízí jedinečnou možnost snídat s výhledem na zámecký areál a kochat se klidem a atmosférou panství.

Více


Content Blocks

Restaurace Talíř 

Pytloun Boutique Hotel Prague

Spojili jsme styl servírování tapas a tradiční českou kuchyni do unikátního konceptu restaurace Talíř.

Užijte si skvělé chutě naší kuchyně ve výjimečném prostředí naší restaurace přímo na Václavském náměstí v Praze. Restaurace disponuje 130 místy k sezení ve dvou podlažích otevřených do společného prostoru s výhledem na ruch Václavského náměstí. Každý večer se po 20:00 hodině mění ve stylový bar, kde si hosté mohou až do půlnoci vychutnat české a barové tapas a široký výběr drinků, koktejlů a kvalitních českých vín při poslechu živých DJs nebo menších live bandů.

Letní zahrádka Old Armoury Prague 

Pytloun Hotel Old Armoury Prague 

Od května je u hotelu otevřená letní zahrádka s příjemným posezením pod korunami stromů s výhledem na park Kampa, který patří mezi nejromantičtější a nejmalebnější místa v celé Praze. Na zahrádce si vychutnáte točené pivo a speciality z grilu.

Letní zahrádka je otevřená od 12:00 do 22:00. 

Speciální nabídky