Restaurace

Featured - slides

Restaurace

Content Blocks

Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague 

Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague je situován na střeše prestižní restaurace Talíř a nabízí vám jedinečný zážitek ve vyšších sférách. S rozlohou až 150 metrů čtverečních naleznete exkluzivní prostředí s nádherným výhledem na Pražský hrad, Františkánskou zahradu, Václavské náměstí a panorama celé Prahy.

Více

Restaurace Talíř 

Pytloun Boutique Hotel Prague

Spojili jsme styl servírování tapas a tradiční českou kuchyni do unikátního konceptu restaurace Talíř.

Užijte si skvělé chutě naší kuchyně ve výjimečném prostředí naší restaurace přímo na Václavském náměstí v Praze. Restaurace disponuje 130 místy k sezení ve dvou podlažích otevřených do společného prostoru s výhledem na ruch Václavského náměstí. Každý večer se po 20:00 hodině mění ve stylový bar, kde si hosté mohou až do půlnoci vychutnat české a barové tapas a široký výběr drinků, koktejlů a kvalitních českých vín při poslechu živých DJs nebo menších live bandů.

Více

Restaurace Chateau Ctěnice

Pytloun Chateau Hotel Ctěnice / Praha Vinoř

Restaurace Pytloun Chateau Hotelu Ctěnice nabízí moderní špičkovou gastronomii. Můžete ochutnat českou i mezinárodní kuchyni. Spolu s vynikajícím jídlem nabízí také bohatý výběr českých, moravských i zahraničních vín.

Hotelová terasa nabízí jedinečnou možnost snídat s výhledem na zámecký areál a kochat se klidem a atmosférou panství.

 

Více

Restaurace Zlatý Kohout

Pytloun Grand Hotel Imperial / Liberec

 

Restaurace Zlatý Kohout se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny - naším záměrem je ráno nakoupit a přes den prodat.

Zlatý Kohout je umístěn ve stylových prostorách Pytloun Grand Hotelu Imperial **** v centru Liberce s moderním a ojedinělým designem.

Více

Restaurace Rendlík

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn / Krušné hory


Restaurace nabízí jak českou tak i mezinárodní kuchyni. Zakládáme si na čerstvých místních surovinách a kvalitní přípravě. Nabídku pro Vás často obměňujeme a věříme, že pro Vás bude vždy zajímavá, a že si u nás vždy pochutnáte.

Více

Imperial Pizza

Pytloun Wellness Hotel Harrachov

Hotelová restaurace se nachází ve třetím patře Pytloun Wellness Hotelu Harrachov ****.

V nabídce se můžete těšit na lahodnou pizzu, která uspokojí chuťové pohárky jak u dětí, tak u dospělých. Suroviny pocházejí pouze od českých farmářů a naší pizzu připravujeme vždy čerstvou. Nabízíme také zdravé menu pro děti, které nadchne nejednoho malého návštěvníka.

Více

Letní zahrádka Old Armoury Prague 

Pytloun Hotel Old Armoury Prague 

Od května je u hotelu otevřená letní zahrádka s příjemným posezením pod korunami stromů s výhledem na park Kampa, který patří mezi nejromantičtější a nejmalebnější místa v celé Praze. Na zahrádce si vychutnáte točené pivo a speciality z grilu.

Více

Banners