O nás

Featured - slides

O nás

Zažijte českou pohostinnost tam, kde toto slovo naplňuje svůj pravý smysl.

PYTLOUN HOTELS ve své stále rostoucí nabídce nabízí pohostinnost a péči o hosta již od roku 2003 a to ve 13ti ubytovacích zařízeních, která uspokojí jedinečné cestovní potřeby domácích i zahraničních hostů.

PYTLOUN HOTELS patří k ceněným českým značkám. Jsou rodinou designových i tradičních hotelů nacházejících se jak v srdci hlavního města Prahy nebo v centru Liberce, tak i v krásných horských lokacích. Díky důsledné diverzifikaci portfolia nabízí ubytování pro všechny typy cestujících.

Hostí si mohou vybrat z mnoha typů ubytování i odpovídajících cenových hladin. Díky nedávným akvizicím nyní skupina disponuje kapacitami pro městskou turistiku nebo business a konference, stejně jako pro pobyty v přírodě a wellness. Nesmí chybět potěšení způsobené skvělým jídlem umocněné čerstvými, nejlépe místními surovinami. Každý segment portfolia má svou vlastní osobnost a styl. Všechny ale sdílejí stejný závazek poskytovat klientům vynikající služby, moderní vybavení a výjimečnou hodnotu.

K hodnotám, které považujeme za důležité, patří životní prostředí:

  • Používáme pouze ekologickou kosmetiku a ekologické čistící prostředky v obalech ze 100% rozložitelného plastu.
  • Recyklujeme teplo z použité odpadní vody.
  • Používáme pouze energeticky úsporné zařízení, automatické řízení pokojů, efektivní hospodaření s energií (např. led žárovky, automatické elektrické závěsy, apod.).
  • Máme dobíjecí stanice pro elektromobily.

Ing. Lukáš Pytloun
majitel
 

Napište Majiteli

pytloun@pytloun-hotels.cz

 

  

Banners