O nás

Firma PYTLOUN působí na trhu od roku 2003, kdy poskytovala ubytování dělníkům pouze v jedné bytové jednotce. Z malé firmy se během pěti let stal jeden z největších ubytovatelů v Liberci. V současné době nabízíme celkem 472 lůžek v osmi hotelech, jednom penzionu a třech apartmánových domech. Provozujeme také stylovou restauraci Zlatý Kohout v Pytloun Grand Hotelu Imperial.

Naším hlavním cílem je poskytovat co nejkvalitnější ubytování za cenu nižší než u konkurence. Abychom svého cíle dostáli, pečlivě vybíráme dodavatele a snižujeme náklady tam, kde je to možné a šetříme tam, kde je to efektivní bez toho, aby náš zákazník tuto skutečnost pocítil.

Vybavení a styl pokojů je velmi citlivě zaměřen na klienta a vystihuje jeho potřeby. Firma spolupracuje s celou řadou odborníků z řad architektů a interiérových designerů, kteří nám pomáhají docílit toho, aby se u nás zákazník cítil příjemně.

V současné době je naše firma aktivní v Libereckém kraji, Praze, Harrachově a Krušných horách. Naším plánem je expandovat i do dalších lokalit České republiky a nabízet kvalitní služby v ubytování a gastronomii. K tomuto cíli přispívá tým lidí, kteří mají chuť firmu dále rozvíjet a nabízené služby stále zlepšovat.

Ing. Lukáš Pytloun
majitel
 

Napište Majiteli

lukas.pytloun@gmail.com

Speciální nabídky

Následujte nás