Aktuality

Říjen 2021

NOVÝ HOTEL V SÍTI "PYTLOUN HOTELS"

Rozšířili jsme naši nabídku hotelů o luxusní 4* pražský hotel - "Pytloun Kampa Garden Hotel Prague". Hotel je situován na pražské Kampě. Ostrov Kampa je jedním z nejkrásnějších míst v Praze, s malebnými domky a krásným parkem. Hotel a jeho romantické umístění je určitě tím pravým místem pro příjemný a klidný pobyt v Praze, s večerními procházkami u řeky Vltavy.


Srpen 2021

Speciální koncepty

Připravujeme pro Vás 2 speciální koncepty.

Pytloun Design Hotel Liberec **** - hotel s plně digitálním registračním formulářem (od 6.9.2021). Přihlášení do hotelu a odhlášení z hotelu je bezkontaktní a prostřednistvím kiosku, popř. ještě před příjezdem prostřednictvím systému "MyAlfred", který obdržíte na email a sms zprávou. Snídaně jsou formou bufetu

Pytloun Hotel Liberec *** - hotel s plně digitálním registračním formulářem. Přihlášení do hotelu a odhlášení z hotelu je bezkontaktní a prostřednistvím kiosku, popř. ještě před příjezdem prostřednictvím systému "MyAlfred", který obdržíte na email a sms zprávou. Snídaně jsou formou bufetu.

V obou hotelech je Vám náš personál k dispozici po telefonu, emailem nebo přes WhatsApp a to 24/7.

Check-in a Check-out lze provést přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Červen 2021

Jsme hrdým partnerem JUTA CUP

Přijďte se podívat na závody agility. Uskuteční se v kynologickém areálu Tachyon Sport Aréně v Čerčanech. Součástí areálu je největší klimatizovaná hala v Evropě, s veškerým zázemím pro sporty se psem.


Červen 2021

Těšíme se na Vás!

Jsme opět v plném provozu a těšíme se na Vás!

Věříme, že si z naší bohaté nabídky speciálních programů vyberete ZDE.

Máte již z našich hotelů nějaký oblíbený? Přehled našich hotelů ZDE.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Únor 2021

JIZERSKÁ 50

Jako každý rok jsme partnerem a sponzorem tradičního závodu 54. ČEZ JIZERSKÁ 50, který se tento rok pojede 12.-14. února.  I přes všechna vládní omezení se tento prestižní závod bude konat a PYTLOUN HOTELS bude samozřejmě u toho. Sláva Vítězům čest poraženým.

          

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije

 


Říjen 2020

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .

Speciální nabídky