Aktuality

Říjen 2022

DIY - ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU SNÍDANÍ

Rozšířili jsme pro Vás nabídku sortimentu na snídaních a to o další sladkou pochoutku. 

K nabídce "Do it yourself", kde pro Vás máme čerstvý fresh, vařená vejce a nebo taky nabídka sladkých kaší, jsme nově přidali také vafle. 

Tuto belgickou pochoutku si můžete sami připřavit na všech našich hotelech v Liberci, Praze, Harrachově i v Chomutově. 

Přejeme Vám dobrou chuť a těšíme se na Vás! 



Srpen 2022

NOVĚ - MOŽNOST ZAPŮJČENÍ ELEKTROKOL

Máme pro Vás k zapůjčení velmi kvalitní horská elektrokola - ROCK MACHINE EBIKE 29er TORRENT INT E50-29, nebo GHOST E-SQUARE TREKKING UNIVERSAL pro dámské i pánské návštěvníky. 

Cena zapůjčení je 1.000,- Kč / celý den nebo 700,- Kč / půl dne (od 14 - 18 hod).

Pro bližší informace nebo pro rezervaci kol nás, prosím, neváhejte kontaktovat na recepci Pytloun Hotelu Harrachov a Pytloun Zámeckého Hotelu Ctěnice

Přejeme vám spoustu šťastných kilometrů! 



Červenec 2022

Nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY"

Připravili jsme a spustili jsme pro vás nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY".

Náš věrnostní program nabízí a odměňuje Vaši věrnost slevami a dalšími výhodami. Čím více pobytů u nás zrealizujete, tím vyšší slevu od nás obdržíte.

Věrnostní program "PYTLOUN FAMILY" platí pro všechny hotely a restaurace PYTLOUN HOTELS.

Popis všech výhod včetně online registrace naleznete ZDE.

 


Květen 2022

Méďa Pytlounek - maskot PYTLOUN HOTELS pro malé i velké

Náš Méďa Pytlounek se už těší na Vaší návštěvu. Můžete si ho případně zakoupit na našich hotelových recepcích a odvézt si ho s sebou domů.

 


Březen 2022

Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice **** - nový hotel sítě PYTLOUN HOTELS

Naši flotilu hotelů jsme rozšířili o 4* Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice, který je součástí Zámeckého areálu Ctěnice. Hotel nabízí luxusní ubytování a gastronomii. Celý areál je bohatý na aktivity pro dospělé i rodiny s dětmi - výstavy v rámci Muzea města Prahy, jízdu na koni, zámecký park, cyklistickou stezku vedoucí kolem areálu a další. Společně s Muzeem města Prahy se těšíme na Vaši návštěvu. Ubytování v hotelu je možné od 1.3.2022.


Únor 2022

"Tajemství Krušnohoří" - speciální nabídka

Ve spolupráci s panem Mgr. Janem Kročou (průvdocem) jsme pro Vás v našem Pytloun Wellness Hotelu Hasištejn připravli speciální pobytový program, který zahrnuje bohatou a zajímavou nabídku přednášek a výletů pro Krušných horách. Neváhejte s rezervací! Více informací naleznete ZDE nebo na našich webových stránkách hotelu.


Prosinec 2021

 

 


Říjen 2021

NOVÝ HOTEL V SÍTI "PYTLOUN HOTELS"

Rozšířili jsme naši nabídku hotelů o luxusní 4* pražský hotel - "Pytloun Kampa Garden Hotel Prague". Hotel je situován na pražské Kampě. Ostrov Kampa je jedním z nejkrásnějších míst v Praze, s malebnými domky a krásným parkem. Hotel a jeho romantické umístění je určitě tím pravým místem pro příjemný a klidný pobyt v Praze, s večerními procházkami u řeky Vltavy.


Srpen 2021

Speciální koncepty

Připravujeme pro Vás 2 speciální koncepty.

Pytloun Design Hotel Liberec **** - hotel s plně digitálním registračním formulářem (od 6.9.2021). Přihlášení do hotelu a odhlášení z hotelu je bezkontaktní a prostřednistvím kiosku, popř. ještě před příjezdem prostřednictvím systému "MyAlfred", který obdržíte na email a sms zprávou. Snídaně jsou formou bufetu

Pytloun Hotel Liberec *** - hotel s plně digitálním registračním formulářem. Přihlášení do hotelu a odhlášení z hotelu je bezkontaktní a prostřednistvím kiosku, popř. ještě před příjezdem prostřednictvím systému "MyAlfred", který obdržíte na email a sms zprávou. Snídaně jsou formou bufetu.

V obou hotelech je Vám náš personál k dispozici po telefonu, emailem nebo přes WhatsApp a to 24/7.

Check-in a Check-out lze provést přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Červen 2021

Jsme hrdým partnerem JUTA CUP

Přijďte se podívat na závody agility. Uskuteční se v kynologickém areálu Tachyon Sport Aréně v Čerčanech. Součástí areálu je největší klimatizovaná hala v Evropě, s veškerým zázemím pro sporty se psem.


Červen 2021

Těšíme se na Vás!

Jsme opět v plném provozu a těšíme se na Vás!

Věříme, že si z naší bohaté nabídky speciálních programů vyberete ZDE.

Máte již z našich hotelů nějaký oblíbený? Přehled našich hotelů ZDE.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Únor 2021

JIZERSKÁ 50

Jako každý rok jsme partnerem a sponzorem tradičního závodu 54. ČEZ JIZERSKÁ 50, který se tento rok pojede 12.-14. února.  I přes všechna vládní omezení se tento prestižní závod bude konat a PYTLOUN HOTELS bude samozřejmě u toho. Sláva Vítězům čest poraženým.

          

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije

 


Říjen 2020

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .

Speciální nabídky