Aktuality

Duben 2021

Medailonek - Colin Stanley, generální ředitel PYTLOUN HOTELS

Narodil se na ostrově Mauriciu a vyrostl ve Velké Británii. Později se rozhodl, přestěhovat se do České republiky a následně zde zůstat.
Již 21 let působí v hotelnictví a 24 let v pohostinství.
Je v České republice tak dlouho, že má rád a hraje sporty, které jsou v této zemi tak oblíbené - hokej, in-line hokej, v zimě lyžuji. V rámci svého sebevzdělávání rád čte odbornou literaturu.
Má dva syny ve věku 26 a 9 let. Starší z nich žije v USA. Čas strávený s jeho mladším synem je pro něj velmi důležitý, stejně tak jeho pravidelné videohovory s jeho starším synem.
Miluje hotelnictví a věří tomu, že nejdůležitější v hotelnictví je budovat tým a pečovat o něj, aby se spokojení zaměstnanci hotelu mohli dobře starat o hosty v něm.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Únor 2021

JIZERSKÁ 50

Jako každý rok jsme partnerem a sponzorem tradičního závodu 54. ČEZ JIZERSKÁ 50, který se tento rok pojede 12.-14. února.  I přes všechna vládní omezení se tento prestižní závod bude konat a PYTLOUN HOTELS bude samozřejmě u toho. Sláva Vítězům čest poraženým.

          

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije

 


Říjen 2020

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .

Speciální nabídky