Aktuality

Listopad 2022

Salomon WINTER SKYRACE 2022 startuje již 3. prosince! 

Jako oficiální partner vás zveme na další ročník Salomon WINTER SKYRACE. Přijďte si ku příležitosti zakončení běžecké sezóny pod Ještědem zazávodit na trasách 6, 13, nebo 21 km a poznejte pravou zimní ještědskou atmosféru. Součástí závodů je i Canicross, vezměte tedy s sebou i svého pejska. Samozřejmostí je i originální finisherská medaile, čelenka a bohatý startovní balíček. JESTEDSKYRACE si pro vás k tomu připravili kvalitní zázemí, super jídlo a i nějaký ten svařáček.

Detaily akce a registraci naleznete ZDE

#DYCKYJESTED


Říjen 2022

Pytloun Stará Zbrojnice Hotel Prague **** - nový hotel sítě PYTLOUN HOTELS

Otevřeli jsme pro vás další hotel v Praze. Pytloun Stará Zbrojnice Hotel Prague se nachází v krásném prostředí pražského ostrova Kampa. Hotel nabízí luxusní ubytování a gastronomii v nedávno zrekonstruovaných prostorách, které dominují replikami zbrojnošů, rytířů a mušketýrů. Krásné designové salónky jsou vhodné pro pořádání soukromých i firemních akcí nebo svateb. Ubytování v hotelu je možné od 10.10.2022.

Těšíme se na vás!


Září 2022

DIY - ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU SNÍDANÍ

Rozšířili jsme pro Vás nabídku sortimentu na snídaních a to o další sladkou pochoutku. 

K nabídce "Do it yourself", kde pro Vás máme čerstvý fresh, vařená vejce a nebo taky nabídka sladkých kaší, jsme nově přidali také vafle. 

Tuto belgickou pochoutku si můžete sami připřavit na všech našich hotelech v Liberci, Praze, Harrachově i v Chomutově. 

Přejeme Vám dobrou chuť a těšíme se na Vás! Srpen 2022

NOVĚ - MOŽNOST ZAPŮJČENÍ ELEKTROKOL

Máme pro Vás k zapůjčení velmi kvalitní horská elektrokola - ROCK MACHINE EBIKE 29er TORRENT INT E50-29, nebo GHOST E-SQUARE TREKKING UNIVERSAL pro dámské i pánské návštěvníky. 

Cena zapůjčení je 1.000,- Kč / celý den nebo 700,- Kč / půl dne (od 14 - 18 hod).

Pro bližší informace nebo pro rezervaci kol nás, prosím, neváhejte kontaktovat na recepci Pytloun Hotelu Harrachov a Pytloun Zámeckého Hotelu Ctěnice

Přejeme vám spoustu šťastných kilometrů! Červenec 2022

Nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY"

Připravili jsme a spustili jsme pro vás nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY".

Náš věrnostní program nabízí a odměňuje Vaši věrnost slevami a dalšími výhodami. Čím více pobytů u nás zrealizujete, tím vyšší slevu od nás obdržíte.

Věrnostní program "PYTLOUN FAMILY" platí pro všechny hotely a restaurace PYTLOUN HOTELS.

Popis všech výhod včetně online registrace naleznete ZDE.

 


Květen 2022

Méďa Pytlounek - maskot PYTLOUN HOTELS pro malé i velké

Náš Méďa Pytlounek se už těší na Vaší návštěvu. Můžete si ho případně zakoupit na našich hotelových recepcích a odvézt si ho s sebou domů.

 


Březen 2022

Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice **** - nový hotel sítě PYTLOUN HOTELS

Naši flotilu hotelů jsme rozšířili o 4* Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice, který je součástí Zámeckého areálu Ctěnice. Hotel nabízí luxusní ubytování a gastronomii. Celý areál je bohatý na aktivity pro dospělé i rodiny s dětmi - výstavy v rámci Muzea města Prahy, jízdu na koni, zámecký park, cyklistickou stezku vedoucí kolem areálu a další. Společně s Muzeem města Prahy se těšíme na Vaši návštěvu. Ubytování v hotelu je možné od 1.3.2022.


Únor 2022

"Tajemství Krušnohoří" - speciální nabídka

Ve spolupráci s panem Mgr. Janem Kročou (průvdocem) jsme pro Vás v našem Pytloun Wellness Hotelu Hasištejn připravli speciální pobytový program, který zahrnuje bohatou a zajímavou nabídku přednášek a výletů pro Krušných horách. Neváhejte s rezervací! Více informací naleznete ZDE nebo na našich webových stránkách hotelu.


Prosinec 2021

 

 


Říjen 2021

NOVÝ HOTEL V SÍTI "PYTLOUN HOTELS"

Rozšířili jsme naši nabídku hotelů o luxusní 4* pražský hotel - "Pytloun Kampa Garden Hotel Prague". Hotel je situován na pražské Kampě. Ostrov Kampa je jedním z nejkrásnějších míst v Praze, s malebnými domky a krásným parkem. Hotel a jeho romantické umístění je určitě tím pravým místem pro příjemný a klidný pobyt v Praze, s večerními procházkami u řeky Vltavy.


Srpen 2021

Speciální koncepty

Připravujeme pro Vás 2 speciální koncepty.

Pytloun Design Hotel Liberec **** - hotel s plně digitálním registračním formulářem (od 6.9.2021). Přihlášení do hotelu a odhlášení z hotelu je bezkontaktní a prostřednistvím kiosku, popř. ještě před příjezdem prostřednictvím systému "MyAlfred", který obdržíte na email a sms zprávou. Snídaně jsou formou bufetu

Pytloun Hotel Liberec *** - hotel s plně digitálním registračním formulářem. Přihlášení do hotelu a odhlášení z hotelu je bezkontaktní a prostřednistvím kiosku, popř. ještě před příjezdem prostřednictvím systému "MyAlfred", který obdržíte na email a sms zprávou. Snídaně jsou formou bufetu.

V obou hotelech je Vám náš personál k dispozici po telefonu, emailem nebo přes WhatsApp a to 24/7.

Check-in a Check-out lze provést přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Červen 2021

Jsme hrdým partnerem JUTA CUP

Přijďte se podívat na závody agility. Uskuteční se v kynologickém areálu Tachyon Sport Aréně v Čerčanech. Součástí areálu je největší klimatizovaná hala v Evropě, s veškerým zázemím pro sporty se psem.


Červen 2021

Těšíme se na Vás!

Jsme opět v plném provozu a těšíme se na Vás!

Věříme, že si z naší bohaté nabídky speciálních programů vyberete ZDE.

Máte již z našich hotelů nějaký oblíbený? Přehled našich hotelů ZDE.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Únor 2021

JIZERSKÁ 50

Jako každý rok jsme partnerem a sponzorem tradičního závodu 54. ČEZ JIZERSKÁ 50, který se tento rok pojede 12.-14. února.  I přes všechna vládní omezení se tento prestižní závod bude konat a PYTLOUN HOTELS bude samozřejmě u toho. Sláva Vítězům čest poraženým.

          

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije

 


Říjen 2020

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .

Speciální nabídky