PYTLOUN CARE

PYTLOUN CARE

Abychom Vás chránili a minimalizovali možnost přenosu onemocnění nejen Covid 19, připravili jsme následující opatření:

 • V lobby hotelu najdete automatický kiosek, který můžete využít pro vytvoření rezervace, check-in, check-out, nebo například platbu minibaru. Vyhnete se stání ve frontě u recepce, kontaktu s dalšími hosty a vše si tak pohodlně vyřídíte sami kdykoliv chcete.
   
 • Pro usnadnění jsme také zavedli možnost check-inu a check-outu pomocí mobilní aplikace "Alfred". Check-in provedete z pohodlí domova, nebo při cestě do hotelu. Vůbec nemusíte trávit svůj čas na recepci. Při ukončení pobytu můžete zanechat klíče či kartu od pokoje na pracovním stole v pokoji. Check-out můžete provést na kiosku, či v mobilní aplikaci "My Alfred" a kdybyste to z jakéhokoliv důvodu nestihli do 12:00 hod, my jej automaticky provedeme za Vás a daňový doklad včetně např. konzumace z minibaru Vám zašleme na email.

  Obě možnosti jsou velmi jednoduché a intuitivní k použití. Jsme samozřejmě připraveni Vám kdykoliv pomoci.
   
 • U všech vchodů do hotelu, restaurace a na recepci najdete desinfekci na ruce. Na veřejných toaletách používáme desinfekční mýdlo a jednorázové papírové utěrky. Všichni naši zaměstnanci nosí roušku a pravidelně si myjí ruce antibakteriálním mýdlem.
   
 • Ve vašem pokoji bylo vše pečlivě otřeno dezinfekčním čistícím prostředkem, aby se zamezilo jakémukoliv přenosu virů a bakterií od předchozích hostů.
   
 • Z pokojů jsme odstranili tiskové a propagační materiály a psací potřeby, kterých se hosté často dotýkají.
   
 • Kontrola pokoje a doplnění minibarů se provádí denně. Pravidelný úklid Vašeho pokoje se realizuje po každé třetí noci. Úklid lze také vyžádat na hotelové recepci nebo použitím karty , která byla umístěna při příjezdu na Vaší posteli. Tato služba je zahrnuta v ceně pokoje.
   
 • Všechny společné prostory hotelu jsou několikrát denně dezinfikovány, včetně klik dveří, tlačítek výtahů, stolů v restauraci, recepce, karet od pokojů atd.

Prosíme Vás o používání roušek ve všech společných prostorách hotelu s výjimkou sezení u stolu v restauraci a dále dodržování bezpečných rozestupů mezi jednotlivými hosty. Pokud byste zapomněli svou roušku, neváhejte se obrátit na recepci hotelu.

Chtěli bychom Vás ujistit, že bezpečnost našich hostů je pro nás naprostou prioritou.

Věřím, že společně tuto těžkou situaci zvládneme a brzy se vrátíme do běžného provozu.

Přeji Vám příjemný pobyt v našich hotelech.

Lukáš Pytloun

Banners