Boutique & Luxusní Hotely

Pytloun Grand Hotel Imperial ****

Liberec

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě PYTLOUN se nachází v samém centru Liberce. Původní hotel ze 30. let 20. století, postavený v konstruktivistickém duchu s prvky art deco, prošel komplexní rekonstrukcí a za jeho fasádou se nachází moderní vzdušný prostor hotelové lobby s recepcí, restaurací Zlatý kohout v pravém křídle a kavárnou Café Imperial v křídle levém.

Více


Pytloun City Boutique Hotel ****

Liberec

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě PYTLOUN nacházející se v samém centru Liberce. Jedná se o hotel s moderním vybavením a designem, klimatizovanými pokoji a hlídaným krytým parkovištěm. Terasy s nádherným výhledem na Liberec a samotnou dominantu města – Ještěd – ještě umocní zážitek z Vašeho pobytu v Pytloun City Boutique Hotelu. K relaxaci a odpočinku navíc doporučujeme Luxury Island Spa – wellness centrum v nedalekém Pytloun Travel Hotelu***.

Více


Pytloun Design Hotel ****

Liberec

Hotel se nachází v klidné části města nedaleko centra Liberce. Všechny pokoje hotelu s osobitým designem jsou nekuřácké.
Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně s možností nákupu drobného doplňkového zboží, personál hovoří českým, německým a anglickým jazykem.

Více


Pytloun Boutique Hotel Prague ****

Praha

Designový skvost přímo v centru Prahy s výhledem na Václavské náměstí. Tento luxusní hotel nabízí moderní designové pokoje vybavené špičkovou technologií a snídaně 24hodin denně.

Více


Pytloun Wellness Hotel Harrachov ****

Harrachov / Krkonoše

Horský boutique hotel nabízí kvalitní ubytování s bohatou škálou služeb. Pro páry a rodiny s malými dětmi jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami. Větší skupiny mohou využít čtyřlůžkové pokoje či apartmány s kuchyňským koutem pro 6-10 osob. Většina pokojů má balkon s příjemným venkovním posezením a výhledem na severní svah Čertovy hory.

Více


Pytloun Wellness Hotel Hasištejn ****

Místo / Krušné hory

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn je situován do krásné přírody Krušných hor. Hotel a okolí uprostřed lesů je ideální jak pro klienty, kteří hledají klid a odpočinek, tak pro aktivní sportovce neboť okolí nabízí bohatou nabídku cyklistických, turistických i běžkařských tras. Hotel nabízí také zajímavé aktivity a vybavení pro rodiny s dětmi .

Více

Speciální nabídky