Hotely ve městě

Featured - slides

Hotely ve městě

 

Content Blocks

PYTLOUN BOUTIQUE HOTEL PRAGUE
*****

Praha

Designový skvost přímo v centru Prahy s výhledem na Václavské náměstí. Tento luxusní hotel nabízí moderní designové pokoje vybavené špičkovou technologií.
 

Více

PYTLOUN KAMPA GARDEN HOTEL PRAGUE
****

Praha

Tento boutikový luxusní hotel se nachází v historickém centru Prahy na jednom z nejkrásnějších městských ostrovů světa – na Kampě. Hotel je díky své atraktivní poloze na Praze 1 jen pár kroků od významných pražských památek jako je Karlův most, Lennonova zeď a další.

Více

PYTLOUN OLD ARMOURY HOTEL PRAGUE
****

Praha

Pytloun Old Armoury Hotel Prague se nachází na pražském ostrově Kampa a svými replikami zbrojnošů, rytířů a mušketýrů podtrhuje historičnost této městské části. Rytířský sál hotelové restaurace odráží atmosféru konce 17. století. Díky poloze hotelu je velice příjemná i procházka po malé straně, Staroměstském náměstí, nebo na Petřín.

Více

PYTLOUN GRAND HOTEL IMPERIAL
****

Liberec

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě PYTLOUN se nachází v samém centru Liberce. Původní hotel ze 30. let 20. století, postavený v konstruktivistickém duchu s prvky art deco, prošel komplexní rekonstrukcí a za jeho fasádou se nachází moderní vzdušný prostor hotelové lobby s recepcí, restaurací Zlatý kohout v pravém křídle a kavárnou Café Imperial v křídle levém.

Více

PYTLOUN CITY BOUTIQUE HOTEL
****

Liberec

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě PYTLOUN nacházející se v samém centru Liberce. Jedná se o hotel s moderním vybavením a designem, klimatizovanými pokoji a hlídaným krytým parkovištěm. Terasy s nádherným výhledem na Liberec a samotnou dominantu města – Ještěd – ještě umocní zážitek z Vašeho pobytu v Pytloun City Boutique Hotelu. K relaxaci a odpočinku navíc doporučujeme Luxury Island Spa – wellness centrum v nedalekém Pytloun Travel Hotelu***.

Více

Banners