Hotely ve městě

Pytloun Grand Hotel Imperial ****

Liberec

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě PYTLOUN se nachází v samém centru Liberce. Původní hotel ze 30. let 20. století, postavený v konstruktivistickém duchu s prvky art deco, prošel komplexní rekonstrukcí a za jeho fasádou se nachází moderní vzdušný prostor hotelové lobby s recepcí, restaurací Zlatý kohout v pravém křídle a kavárnou Café Imperial v křídle levém.


Více


Pytloun Boutique Hotel Prague ****

Praha

Designový skvost přímo v centru Prahy s výhledem na Václavské náměstí. Tento luxusní hotel nabízí moderní designové pokoje vybavené špičkovou technologií a snídaně 24hodin denně.

Více


Pytloun Kampa Garden Hotel Prague ****

Praha

Tento boutikový luxusní hotel se nachází v historickém centru Prahy na jednom z nejkrásnějších městských ostrovů světa – na Kampě. Hotel je díky své atraktivní poloze na Praze 1 jen pár kroků od významných pražských památek jako je Karlův most, Lennonova zeď a další.

Více


Pytloun City Boutique Hotel ****

Liberec

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě PYTLOUN nacházející se v samém centru Liberce. Jedná se o hotel s moderním vybavením a designem, klimatizovanými pokoji a hlídaným krytým parkovištěm. Terasy s nádherným výhledem na Liberec a samotnou dominantu města – Ještěd – ještě umocní zážitek z Vašeho pobytu v Pytloun City Boutique Hotelu. K relaxaci a odpočinku navíc doporučujeme Luxury Island Spa – wellness centrum v nedalekém Pytloun Travel Hotelu***.


Více

Speciální nabídky